Šport

Time Out

Rozhovory s rôznymi významnými športovcami z východného Slovenska, to je nová relácia na obrazovkách Východoslovenskej televízie pod taktovkou moderátora Patrika Pavelku.

Zobraziť viac
Spravodajstvo

Správy VSTV

Správy ponúkajú prehľad rôznych udalostí z košického a prešovského regiónu. Naši redaktori pre vás denne zháňajú nové informácie. Spravodajstvo nielen z oblasti politického diania, kultúry, ale aj športu. Sme pripravení priniesť vám vždy objektívne a zaujímavé informácie z východného Slovenska.

Zobraziť viac
Právna poradňa

Právo v praxi

Právna poradňa s našimi právnikmi ponúka neraz zložité témy, ako je napríklad šikana na pracovisku alebo trestný čin. Ide o témy z oblasti pracovného, obchodného, trestného a rodinného práva. Odborníci vám ponúkajú taktiež priestor na vaše námety a podnety.

Zobraziť viac
Náš región

Na koberci

Informácie o obciach, mestách a mestských častiach východného Slovenska vám v relácii Na koberci prinášajú priamo starostovia a primátori jednotlivých miest a obcí. Ponúka základné informácie o histórii, rozlohe, počte obyvateľov, ale aj menej známe poznatky a zaujímavosti.

Zobraziť viac
Rozhovor

Na slovíčko

Rozhovory na aktuálne témy. Dianie na východe krajiny, zaujímavosti, hudobné novinky a trendy.

Zobraziť viac

Osobnosti

Poznáte niekoho, kto je výnimočný vo svojej pracovnej činnosti alebo vo svojom koníčku? Práve takýchto ľudí pozývame k nám do štúdia na diskusiu do relácie Osobnosti. Predstavujeme množstvo talentovaných a výnimočných ľudí, pochádzajúcich z východného Slovenska, ktorí sa venujú rôznym oblastiam športu, kultúrneho a spoločenského života.

Zobraziť viac
Diskusia
Psychológia

Keď bolí duša

Okolie, ako je práca, škola alebo rodina na nás vplýva psychicky. Na svete existuje množstvo osobnostných porúch, ktoré sú súčasťou nášho života. Práve na tieto témy diskutujeme s našimi psychológmi z centra Facilitas v Košiciach. Dr. Monika Piliarová a Dr. Peter Papp sa každý týždeň venujú rôznym témam z oblasti psychológie života.

Zobraziť viac
Životný štýl

Premeny

Nie ste spokojní so svojím výzorom a povedali ste si, že je načase to zmeniť? Práve naša relácia Premeny vám ponúka možnosť prejsť si úpravou nielen rukami kaderníka, vizážistky a stylistky. Relácia je vhodná nielen pre ženy, ale na svoje si v nej prídu aj muži.

Zobraziť viac

Beauty & Style

Ako byť trendy a mať svoj vlastný štýl vám poradíme v relácii Beauty and Style. Hosťami sú odborníci v oblastiach ako kaderníctvo, líčenie, nechtový dizajn alebo móda.

Zobraziť viac
Hudba

Playlist

Koncerty známych, menej známych alebo začínajúcich kapiel z východného Slovenska si môžete pozrieť v relácii Playlist. Moderátor Dávid Šlosár tu predstavuje šikovné známe a menej známe kapely z východu. Ak chcete vidieť na živo ich vystúpenia, tak buďte aj vy súčasťou nakrúcania. Garantujeme veľa dobrej hudby a ešte viac zábavy.

Zobraziť viac
Moto

Moto Guide

Novinky rôznych značiek motorových vozidiel v našej novej relácii Moto Guide vám predstavia samotní predajcovia jednotlivých autosalónov. Ak sa napríklad rozhodujete, aký typ auta si kúpiť, tak si určite nenechajte ujsť našu reláciu. Relácia je určená nielen pre motoristov, ale aj priaznivcov rýchlych a luxusných vozidiel.

Zobraziť viac
Zdravie

Zdravo & Fit

Ak chcete spraviť niečo pre svoje zdravie a krásu, tak si spoločne s nami zacvičte. Ponúkame vám cvičebný priestor na odbúranie vašich starostí a problémov, a to pokojne doma, pri vašich televíznych obrazovkách s našou fitness trénerkou.

Zobraziť viac

Lekár radí

Zdravie je v našom živote prvoradé, a preto vám na obrazovkách Východoslovenskej televízie každý týždeň predkladáme názory špičkových lekárov, ako sa starať o svoje vnútro, ale aj zovňajšok. Neustále sa snažíme pokryť rôzne lekárske oblasti a taktiež vám priniesť doposiaľ nepoznané liečebné metódy.

Zobraziť viac
Pre deti

V krajine rozprávok

Na svoje si prídu aj najmenší. Rozprávky v rôznych podobách im prinášame v detskom svete pod názvom V krajine rozprávok.

Zobraziť viac
Astrológia

Veštica

Veštica Elizabeth vám v 60 minútach dokáže vyveštiť z tarotových kariet aj to, čo ste o svojom osude doposiaľ nevedeli. Čaro a sila mágie je niekedy nevyspytateľná. Viac o tejto oblasti vám vždy z nášho štúdia porozpráva naša veštica.

Zobraziť viac