Aktuálny program

00:00

Osobnosti - Zuzana Jusková

00:15

Lekár radí - Pôrod

00:50

Premeny

01:10

Na slovíčko - Výroba drevených lyží

01:20

Právo v praxi - Prieťahy v súdnom konaní

01:50

Time Out - ŠG Olympia

02:05

Vandrovanie bez plecniaka - Cesta jedinečnej prírody v pohraničí

02:25

Playlist - From The Six

03:05

Na koberci - Košice – KVP

03:30

Premeny

03:50

Lekár radí - Detoxikácia

04:10

Vandrovanie bez plecniaka - Cesta inovácií

04:30

Právo v praxi - Výtržníctvo a vandalizmus

05:20

Playlist - Detox of a Pony

05:55

Na slovíčko - Na tému s poľovníkom

06:05

Time Out - Igor Liba

06:20

Správy

06:45

Premeny

07:05

Vandrovanie bez plecniaka - Cesta karpatských miest

07:30

Na koberci - Zemplínske Hámre

08:00

Playlist - Zostrih toho najlepšieho

08:40

Time Out - Jiří Šlégr

08:55

Osobnosti - Tomáš Buranovský

09:20

Správy

09:45

Právo v praxi - Bezdomovectvo

10:15

Premeny

10:35

Time Out - Antonín Panenka

10:50

Vandrovanie bez plecniaka - Cesta dejinami I. a II. sv. vojny

11:10

Na slovíčko - Svadobná výstava

11:20

Právo v praxi - "Cochemský model

11:50

Playlist - Konja Band

12:20

Správy

12:45

Osobnosti - Vladimír Urban

13:05

Time Out - ŠG Olympia

13:20

Premeny

13:40

Právo v praxi - "Cochemský model

14:10

Playlist - A Chance To Survive

14:50

Správy

15:15

Vandrovanie bez plecniaka - Cesta ľudovej kultúry a národnostných menšín

15:35

Na slovíčko - Výstava orchideí

15:45

Osobnosti - Vladimír Urban

16:10

Lekár radí - Preventívna gynekologická prehliadka

16:30

Premeny

16:45

Time Out - ŠG Olympia

17:00

Právo v praxi - "Cochemský model

17:30

Vandrovanie bez plecniaka - Cesta ľudovej kultúry a národnostných menšín

17:50

Správy

18:15

Osobnosti - Vladimír Urban

18:35

Na slovíčko - Výstava orchideí

18:45

Premeny

19:05

Právo v praxi - "Cochemský model

19:35

Lekár radí - Preventívna gynekologická prehliadka

19:55

Osobnosti - Vladimír Urban

20:15

Na slovíčko - Výstava orchideí

20:25

Vandrovanie bez plecniaka - Cesta ľudovej kultúry a národnostných menšín

20:45

Playlist - A Chance To Survive

21:30

Na koberci - Zemplínske Hámre

21:55

Správy

22:20

Premeny

22:40

Vandrovanie bez plecniaka - Cesta kúpeľov a minerálnych prameňov

23:00

Playlist - Spln

23:35

Na slovíčko - Svadobná výstava

23:45

Time Out - Jiří Šlégr