O nás

Východoslovenská televízia je mladá televízia, ktorá sídli v druhom najväčšom meste na Slovensku, v Košiciach. Mladá je nielen z hľadiska vysielania, ale aj duchom, a teda ľuďmi, ktorí v nej pracujú. Sme svieži a silný kolektív redaktorov, moderátorov, kameramanov či strihačov, ktorí zabezpečujú plynulý chod televízie. Staráme sa o to, aby naši diváci boli spokojní a prinášame im informácie z celého východného Slovenska. Ako? Jednoducho! Spolupracujeme aj s inými lokálnymi televíziami a snažíme sa pokryť čo najširšie publikum od Popradskej kotliny až po Zemplínske vrchy.
Vysielame prostredníctvom operátorov Magio, Antik Telecom a VNET. Tým pokrývame nielen východné Slovensko, ale celú republiku aj s presahom za hranice. Každým dňom sa snažíme prinášať dôveryhodné a objektívne spravodajstvo. Začiatkom každého týždňa ponúkame novú programovú štruktúru, ktorá sa skladá z relácií rôzneho typu. Sme tu pre vás všetkých bez rozdielu na vek. V našich reláciách si príde na svoje každá veková kategória. Či už ide o relácie, týkajúce sa právnych záležitostí, informácií z mestských a obecných samospráv, o ľuďoch a ich schopnostiach, či relácie zamerané na módu a lifestyle, hudbu alebo orientované dokonca aj na detského diváka. Všestranná programová štruktúra prináša vášmu sledovaniu oddych a relax. Súhrn našich aktivít si môžete pozrieť aj na našom Facebooku a Instagrame či webovej stránke.

Nalaďte si našu – vašu Východoslovenskú televíziu.

NÁŠ TÍM

Patrícia Gnipová

Šéfredaktorka, moderátorka

Vyštudovala mediálne štúdiá v Prešove. Už počas vysokej školy pôsobila v školskom časopise Unipopress ako redaktorka. Mediálna sféra bola pre ňu vždy veľkým pokušením, no až práca vo Východoslovenskej televízii ju utvrdila v tom, že v tejto oblasti chce pôsobiť neustále. Je komunikatívna a rada spoznáva nových ľudí, čo jej aj táto práca umožňuje. Je rozhodná a cieľavedomá.

Zobraziť viac

Ivana Sabolová

Moderátorka, redaktorka

Vyštudovala Pedagogickú fakultu v Prešove odbor Predškolská a elementárna pedagogika. Svoje moderátorské zručnosti rozvíjala ako moderátorka a redaktorka v TV Regfilm a v TV 213. Reč je jej každodenným pracovným nástrojom. Komunikáciu s ľuďmi využíva pri práci (hobby) s nehnuteľnosťami a vo Východoslovenskej televízii, kde moderuje Správy, Premeny a Osobnosti. Energiu dobíja pri športe, hudbe a v saune.

Zobraziť viac

Alžbeta Jacková

Produkčná, moderátorka

Vyštudovala zdravotníctvo a sociálnu prácu na vysokej škole sv. Alžbety v Bratislave. Vo Východoslovenskej televízii pôsobí ako produkčná a moderuje relácie Na koberci a Právo v praxi. Je kreatívna a všestranná. Obdivuje múdrosť, galantnosť a dobré spôsoby, nemá rada hlúposť a aroganciu. Je komunikatívna, rada nadväzuje nové kontakty, miluje humor a svoju rodinu, do ktorej patrí aj dvojica sibírskych kocúrov.

Zobraziť viac

Diana Gábriková

Moderátorka, redaktorka

Je študentkou Univerzity P.J. Šafárika v Košiciach, v odbore Masmediálne štúdiá. Vo Východoslovenskej televízii pracuje ako moderátorka spravodajstva a relácie Lekár radí. Taktiež pôsobí ako moderátorka v rádiu KISS. Je zhovorčivá a flexibilná.

Zobraziť viac

Adam Lačný

Kameraman, strihač, technik

Venuje sa najmä grafike a strihu. Má ukončenú súkromnú filmovú strednú školu v Košiciach. Po jej ukončení sa chcel venovať najmä grafickej tvorbe. V našej televízií pôsobí od začiatku a podieľa sa na výrobe všetkých relácií a reportáží. Obľubuje hudbu, dobré jedlo a jeho snom je založiť si vlastnú produkčnú spoločnosť.

Zobraziť viac

Dávid Šlosár

Moderátor

Je absolventom mediálnych štúdií. Už počas študentských čias rozvíjal svoju vyjadrovaciu schopnosť v košickom internátnom rozhlasovom štúdiu – Radio9, kde kreoval multižánrový obsah, neskôr vyprofilovaný na hudobné zameranie. Preto zakotvil aj vo Východoslovenskej televízii v relácii Playlist. Je spontánny, energický a má svoj svet. Miluje hru so slovom a zbiera vinylové platne.

Zobraziť viac

Miroslava Baranová

Redaktorka

Na Prešovskej univerzite v Prešove študovala odbor mediálne štúdiá. Prácu novinárky však vykonáva už od strednej školy. Má bohaté skúsenosti s prácou v tlačových aj v elektronických médiách. Od začiatku sa venuje najmä športovej žurnalistike, pracuje v športových kluboch a je hlásateľkou na zápasoch futbalového klubu 1. FC Tatran Prešov. Je akčná, pohotová a pracovitá. Pred kamerou sa cíti dobre, práca v televízii ju veľmi baví, divákom prináša zaujímave informácie, aktuality a správy.

Zobraziť viac

Východoslovenská televízia vysiela bezplatne 24 hodín denne. Naladiť si nás môžete prostredníctvom operátorov Magio, Antik, Orange, Slovanet, Vnet a prostredníctvom DVB-T.